o niczym. nocą.

Wkrótce przeczytacie coś innego, co zapowiadałem już kilka razy. Planuję się wreszcie za to wziąć, ale ciężko mi się myśli ostatnio, stąd piszę, że napiszę a nie piszę. Ale napiszę, obiecuję – wam, a przede wszystkim sobie.

A skoro noc to i nocne myśli.
Zdrowy umysł, chore serce. Też tak macie?
No cóż, bywa …

Reklamy

2 comments

  1. Ray, Twoja uwaga dodała mi dodatkowych bodźców do przemyśleń, które i tak są już bardzo bogate w tej materii. Staram się to wszystko jakoś w głowie poukładać, żeby zebrać w całość i przelać na stronę. Zwrócę uwagę na odbiór woni również w kontekście stroju. Dz 🙂

  2. Też… :]

    Masz na myśli to o podziale perfum pod kątem płci odbiorców? Jeśli tak, mnie np. podoba się porównanie perfum do ubioru (zresztą w języku angielskim w przypadku jednego i drugiego używa się słowa „wear”) i taki też chyba pogląd na tę kwestię wyznaję: pewne rzeczy pasują i kobietom, i mężczyznom, inne niestety uchodzą tylko jednej z płci, np. o ile kobieta w garniturze wzbudzi w najlepszym razie być może zainteresowanie, o tyle facet w różowej mini będzie wyglądał co najmniej śmiesznie itp. Ot taka luźna uwaga; może Ci się przysłuży, a może nie.

    Trzymaj się i… dobrej nocy! 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s