różowy i niebezpieczny

Eau-De-Lacoste-Rouge-BannerWiecie co jest w życiu najcenniejsze? Jak myślicie – zdrowie? Pieniądze? Szczęście? Miłość? Nie moi drodzy, najcenniejszą rzeczą, bo całkowicie nieodwracalną jest czas. Kiedy więc ktoś kradnie wam czas, zabiera mozliwości uczynienia tego wszystkiego co można by w tej chwili zrobić. I nieważne czy to nudny kolega, nieudolny premier czy nieciekawa praca – strata czasu, to największa zbrodnia, której nie da się naprawić.

Właśnie tego rodzaju przewinienia dopuszczają się bezwstydnie perfumy (?) niesławnej marki LacosteL.12.12 Rouge. Noszenie ich to potworna strata czasu. O kompozycji nie można powiedzieć wiele, bo w zasadzie nic takiego nie występuje. Pachnie słodkim, syntetycznym ulepkiem, pozbawionym jakichkolwiek ludzkich składników. Aż trudno uwierzyć, że psiknięta w supermarkecie specjalnie w celu “porównawczym” woda “marki” La Rivie pachniała lepiej, ciekawiek i mniej chemicznie! Pod względem bukietu L.12.12 to po prostu dno i metr mułu.
Nie lepiej przedstawia się sprawa projekcji i trwałości tegoż wynalazku, bo ani to pachnieć nie chce, ani też nie jest w najmniejszym stopniu wiekuiste. Oprócz kradzieży czasu w przypadku Rouge zachodzi jeszcze jeden przewał, otóż za wcale nie małe pieniądze producent sprzedaje ludziom najgorszą, najpodlejszej jakości tandetę.
Krótko mówiąc Lacoste L12.12 Rouge to zwyczajne barachło.

Kompozycja: 1(+)mina
Moc: 2(-)
Trwałość: 1(+)
Flakon: 3
SOB: 1(+)

Nuty
umysł: mandarynka, mango, herbata Roiboos,
serce: kardamon, pieprz, imbir,
baza: benzoes, drewno akacjowe.

Spot taki jak i zapach i cały image – jedna, wielka ściema.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s